Tovább

Vendégünk volt Dr Simicskó István honvédelmi miniszter

"Lassan egy éve, hogy birtokba vehették a sportolók a Budai Judo Akadémiát. Az 500 négyzetméternyi küzdőfelülettel, két teremmel rendelkező gazdagréti edzőhely teltházzal működik, ezért jövő nyáron újabb küzdőtérrel bővítik. Külön öröm számomra, hogy közel ötszáz gyermek és felnőtt edz rendszeresen a [...] Tovább

Mikulás-Kupa Tokodaltárón

Pongrátz Krisztián 1. helyezett Bartyik Szofi 2. helyezett Szabó Adrián 2. helyezett Zsom András 2. helyezett Vandenborre-Toth Andor 2. helyezett Lóránt Zalán 3. helyezett Finia Bálint 3. helyezett Gasztonyi Ádám 5. helyezett Gratulálunk minden résztvevőnek, Hajrá VASAS! Tovább

Hétvégén rendeztük az 1. Mikulás kupánkat a Budai Judo Akadémián. Mindenkinek Köszönjük a részvételt :)

Tovább

Serdülő "A" Országos Bajnokság

A Serdülő "A" Országos Bajnokságon Sebestyén András -66 kg-ban bronzérmet szerzett Siklóson! Tovább

Nézhető a novemberi Hajime Judo magazin, ahol Dani bácsink mellett Székely Zoltán versenyzőnkkel készített interjú is megtekinthető!

Tovább

Megvan az első magyar bajnoki cím! Kurtács Zsófi a diák C-csoportos országos bajnokságon magabiztosan szerezte meg az aranyérmet.

Lezárultak a diák országos bajnoki küzdelmek, méghozzá a diák C-korcsoport százhalombattai küzdelmeivel a hétvégén, ahol a Vasas judo szakosztályának versenyzője, a 2007-es születésű Kurtács Zsófi bajnoki címet szerzett +45 kg-ban. Ez a szakosztályunk első magyar bajnoki címe. „Zsófi nagyszerűen versenyzett, tizenkét [...] Tovább